Jan’s Family Wines Cabernet Sauvignon 2020 Limited Release 750ml
Popis produktu Jan’s Family Wines Cabernet Sauvignon 2020 Limited Release 750ml
| Apelace | Napa Valley |
| Oblast | California |
| Barva | Červené |
| Ročník | 2020 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Obsah alkoholu | 14,8 % |
| Odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Cukernatost | 2 |
| Dochuť | 9 |
| Kyselinka | 6 |
| Tělo | 9 |
| Tříslovina | 9 |
Výjimečné víno z limitované edice, které představuje to nejlepší z rodinného vinařství Jan’s Family Wines. Tento Cabernet Sauvignon pochází z pečlivě vybraných hroznů a byl vytvořen pouze v omezeném množství lahví, což mu dodává jedinečný charakter a sběratelskou hodnotu.
Ve vůni se otevírají hluboké tóny černého rybízu, zralých ostružin a sušených švestek, doplněné o elegantní nuance cedrového dřeva, tabáku a hořké čokolády. Dlouhé zrání v dubových sudech vínu propůjčuje jemnou vanilkovou linku a dokonale zakulacenou strukturu.
Na patře je víno plné, komplexní a dokonale vyvážené. Nabízí vrstevnatý projev tmavého ovoce, koření a ušlechtilých tříslovin, které se postupně rozvíjejí do dlouhého, sametově hladkého závěru.
Víno s výrazným potenciálem dalšího zrání, ideální pro výjimečné příležitosti i jako součást sbírky.
| Apelace | Napa Valley |
| Oblast | California |
| Barva | Červené |
| Ročník | 2020 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Obsah alkoholu | 14,8 % |
| Odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Cukernatost | 2 |
| Dochuť | 9 |
| Kyselinka | 6 |
| Tělo | 9 |
| Tříslovina | 9 |
| Apelace | Napa Valley |
| Oblast | California |
| Barva | Červené |
| Ročník | 2020 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Obsah alkoholu | 14,8 % |
| Odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Cukernatost | 2 |
| Dochuť | 9 |
| Kyselinka | 6 |
| Tělo | 9 |
| Tříslovina | 9 |
| Apelace | Napa Valley |
| Oblast | California |
| Barva | Červené |
| Ročník | 2020 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Obsah alkoholu | 14,8 % |
| Odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Cukernatost | 2 |
| Dochuť | 9 |
| Kyselinka | 6 |
| Tělo | 9 |
| Tříslovina | 9 |
| Apelace | Napa Valley |
| Oblast | California |
| Barva | Červené |
| Ročník | 2020 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Obsah alkoholu | 14,8 % |
| Odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Cukernatost | 2 |
| Dochuť | 9 |
| Kyselinka | 6 |
| Tělo | 9 |
| Tříslovina | 9 |
| Apelace | Napa Valley |
| Oblast | California |
| Barva | Červené |
| Ročník | 2020 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Obsah alkoholu | 14,8 % |
| Odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Cukernatost | 2 |
| Dochuť | 9 |
| Kyselinka | 6 |
| Tělo | 9 |
| Tříslovina | 9 |

