Jan’s Family Wines Red Blend 2021 750ml
Je nám líto, ale produkt již není možné zakoupit. V nabídce daného vinařství můžete zobrazit nové ročníky.
Popis produktu Jan’s Family Wines Red Blend 2021 750ml
| Apelace | California |
| Oblast | California |
| Barva | Červené |
| Ročník | 2021 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Obsah alkoholu | 14,3 % |
| Odrůda | Cabernet Sauvignon, Merlot, Syrah |
| Cukernatost | 3 |
| Dochuť | 8 |
| Kyselinka | 6 |
| Tělo | 8 |
| Tříslovina | 7 |
Vyzrálejší ročník Red Blendu, který nabízí jemnější a harmoničtější projev s důrazem na eleganci a hloubku. Ve vůni se objevují tóny zralých třešní, ostružin a sušených švestek, doplněné o jemné nuance kakaa, vanilky a lehkého koření, které vínu dodávají bohatost a příjemnou vrstevnatost.
Na patře je víno hladké, plné a krásně zakulacené. Oproti mladšímu ročníku působí uhlazeněji, s jemně integrovanými tříslovinami a tóny tmavého ovoce, koření a jemného doteku dubu. Závěr je dlouhý, sametový a příjemně vyvážený.
Ročník, který ukazuje, jak dobře může kalifornský blend zrát a získávat na hloubce.
| Apelace | California |
| Oblast | California |
| Barva | Červené |
| Ročník | 2021 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Obsah alkoholu | 14,3 % |
| Odrůda | Cabernet Sauvignon, Merlot, Syrah |
| Cukernatost | 3 |
| Dochuť | 8 |
| Kyselinka | 6 |
| Tělo | 8 |
| Tříslovina | 7 |
| Apelace | California |
| Oblast | California |
| Barva | Červené |
| Ročník | 2021 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Obsah alkoholu | 14,3 % |
| Odrůda | Cabernet Sauvignon, Merlot, Syrah |
| Cukernatost | 3 |
| Dochuť | 8 |
| Kyselinka | 6 |
| Tělo | 8 |
| Tříslovina | 7 |
| Apelace | California |
| Oblast | California |
| Barva | Červené |
| Ročník | 2021 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Obsah alkoholu | 14,3 % |
| Odrůda | Cabernet Sauvignon, Merlot, Syrah |
| Cukernatost | 3 |
| Dochuť | 8 |
| Kyselinka | 6 |
| Tělo | 8 |
| Tříslovina | 7 |
| Apelace | California |
| Oblast | California |
| Barva | Červené |
| Ročník | 2021 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Obsah alkoholu | 14,3 % |
| Odrůda | Cabernet Sauvignon, Merlot, Syrah |
| Cukernatost | 3 |
| Dochuť | 8 |
| Kyselinka | 6 |
| Tělo | 8 |
| Tříslovina | 7 |
| Apelace | California |
| Oblast | California |
| Barva | Červené |
| Ročník | 2021 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Obsah alkoholu | 14,3 % |
| Odrůda | Cabernet Sauvignon, Merlot, Syrah |
| Cukernatost | 3 |
| Dochuť | 8 |
| Kyselinka | 6 |
| Tělo | 8 |
| Tříslovina | 7 |

