Jan’s Family Wines Sauvignon Blanc 2023 750ml
Je nám líto, ale produkt již není možné zakoupit. V nabídce daného vinařství můžete zobrazit nové ročníky.
Popis produktu Jan’s Family Wines Sauvignon Blanc 2023 750ml
| Apelace | California |
| Oblast | California |
| Barva | Bílé |
| Ročník | 2023 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Sauvignon Blanc |
| Obsah alkoholu | 13 % |
| Odrůda | Sauvignon Blanc |
| Cukernatost | 1 |
| Dochuť | 6 |
| Kyselinka | 7 |
| Tělo | 6 |
| Tříslovina | 1 |
Svěží a živé bílé víno, které staví na čistotě projevu a výrazné aromatice typické pro kalifornský Sauvignon Blanc. Ve vůni dominují tóny citrusů, limetky a zeleného jablka, doplněné o jemné bylinné nuance a nádech tropického ovoce.
Na patře je víno lehké až středně plné, šťavnaté a energické, s osvěžující kyselinou, která mu dodává živost a pitelnost. V chuti se rozvíjejí citrusové a minerální tóny s lehkým dotekem broskve, které přecházejí do čistého, suchého a příjemně svěžího závěru.
Ideální volba pro letní dny i jako elegantní doprovod k lehkým jídlům.
| Apelace | California |
| Oblast | California |
| Barva | Bílé |
| Ročník | 2023 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Sauvignon Blanc |
| Obsah alkoholu | 13 % |
| Odrůda | Sauvignon Blanc |
| Cukernatost | 1 |
| Dochuť | 6 |
| Kyselinka | 7 |
| Tělo | 6 |
| Tříslovina | 1 |
| Apelace | California |
| Oblast | California |
| Barva | Bílé |
| Ročník | 2023 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Sauvignon Blanc |
| Obsah alkoholu | 13 % |
| Odrůda | Sauvignon Blanc |
| Cukernatost | 1 |
| Dochuť | 6 |
| Kyselinka | 7 |
| Tělo | 6 |
| Tříslovina | 1 |
| Apelace | California |
| Oblast | California |
| Barva | Bílé |
| Ročník | 2023 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Sauvignon Blanc |
| Obsah alkoholu | 13 % |
| Odrůda | Sauvignon Blanc |
| Cukernatost | 1 |
| Dochuť | 6 |
| Kyselinka | 7 |
| Tělo | 6 |
| Tříslovina | 1 |
| Apelace | California |
| Oblast | California |
| Barva | Bílé |
| Ročník | 2023 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Sauvignon Blanc |
| Obsah alkoholu | 13 % |
| Odrůda | Sauvignon Blanc |
| Cukernatost | 1 |
| Dochuť | 6 |
| Kyselinka | 7 |
| Tělo | 6 |
| Tříslovina | 1 |
| Apelace | California |
| Oblast | California |
| Barva | Bílé |
| Ročník | 2023 |
| Objem | 750ml |
| Dominantní odrůda | Sauvignon Blanc |
| Obsah alkoholu | 13 % |
| Odrůda | Sauvignon Blanc |
| Cukernatost | 1 |
| Dochuť | 6 |
| Kyselinka | 7 |
| Tělo | 6 |
| Tříslovina | 1 |

