Skladem - zboží máme skladem a odesíláme nejpozději následující pracovní den
Belle Glos Dairyman Pinot Noir 2024– elegantní Pinot Noir z Russian River Valley
Vinařství Belle Glos bylo založeno Josephem Wagnerem jako pocta jeho babice Lorně Belle Glos Wagnerové, spoluzakladatelce proslulého Caymus Vineyards. Jsme oficiálním distributorem Belle Glos pro Českou republiku a střední Evropu.
Barva: Zářivá karmínově červená.
Vůně: Černé třešně a švestky s jemnými tóny sušených bylin, kouře a dubového dřeva.
Chuť: Brusinky, čerstvé maliny a zralé třešně doplněné vanilkou a pečivovým kořením. Výborná struktura, jemné třísloviny a svěží dlouhý závěr.
| Vinařství | Belle Glos |
| Ročník | 2024 |
| Odrůda | 100% Pinot Noir |
| Oblast | Russian River Valley, Sonoma County, Kalifornie |
| Objem | 750 ml |
| Alkohol | 14,8 % |
| Cukernatost | 2 g/l |
| Třísloviny | 2,4 g/l |
| Doba archivace | 3–5 let |
| Zrání v sudu | 9 měsíců, 100% francouzský dub (60% nový) |
Grilovaný losos
Kační prsa
Jehnečí kotlety
Houbové rizoto
Zralé sýry
Odesíláme přímo z našeho skladu v Praze. Jako oficiální distributor Belle Glos garantujeme autentičnost a správné skladování každé lahve. Doprava zdarma při objednávce nad 2 500 Kč.